Kreatywne popołudnie w Parku Miejskim Aleksandria z Fundacją Leny Grochowskiej już 23 maja!
Już 23 maja (w sobotę) o godz. 13:00 zapraszamy do Parku Miejskiego Aleksandria na wyjątkowe spotkanie pełne twórczej zabawy z Fundacją Leny Grochowskiej! Zamienimy park w kolorową pracownię pod chmurką, gdzie będzie można tworzyć, eksperymentować i puścić wodze wyobraźni. W programie m.in. artystyczne dekorowanie biskwitu, które zamienią się w małe, kolorowe dzieła sztuki.
Czeka nas mnóstwo radości, kreatywnej atmosfery i wspólnej zabawy dla małych i dużych! Do zobaczenia!
Park Miejski Aleksandria
23 maja godz. 13:00
Wstęp wolny!
